Kde tancujeme

Členy Tanečního klubu Tweet najdete ve Společensko kulturním centru ve Starém Městě, kde máme k dispozici dva sály. Velký taneční v přízemí a malý společenský v patře objektu.

Pro taneční tréninky používáme tzv. zrcadlovou stěnu, složenou z několika zrcadel, které jsme pořídili z Grantu města Staré Město, který jsme obdrželi v roce 2014.

Taneční parket na kterém tancujeme má klasické rozměry velkého sálu, kde probíhají tradiční plesy, takže máme dostatek prostoru pro ty správné taneční kreace.

V letošním roce se tanečníci TK Tweet zúčastnili tanečních soutěží Showtime, kde v celostátním kole pořádané v Ostravě získali ve formacích ve své kategorii první místo. Na základě tohoto umístění pak byli pozvání na Slovensko, kde se konalo Grand finále soutěže Showtime, kde ve své kategorii opět zvítězili. Vše s formací která měla název: Kalinka vs. Rocky. Díky těmto umístěním se tak probojovali až na Mistrovství Evropy pořádané letos v Rumunsku.

Chcete i Vy zažít potěšení z tance? Pak si přijděte, klidně nezávazně, mezi tyto tanečníky zatancovat. Tancují většinou každé úterý od 18:30 hod. v SKC ve starém Městě.

Showtime