Naše služby

OZVUČENÍ SVATEB A OSLAV

Svatební zábava je pro hosty a celou svatbu velmi důležitá a přiznejme si, že bez ni by to nebylo to pravé. Právě, proto je tu pro vás připraven náš tým zvukařů a DJ´s, kteří se postarají o to, aby jste se v tento vyznamný den opravdu bavili a dlouho na něj vzpomínali. Hudbu pečlivě vybíráme z našeho velmi obsáhlého repertoáru skladeb, který neustále rozšiřujeme. Máme tisíce skladeb uložených v počítači, z kterého také hrajeme. Skladby jsou zálohovány z originálních cd nosičů. Nabízíme snad všechny hudební žánry (lidovky, klasiky, české a slovenské písničky až po moderní a současné hity). Snažíme se hrát ty nejznámější a nejoblíbenější skladby ze všech dob a pro všechny věkové kategorie. Samozřejmně hrajeme také na přání. Hrajeme jak k poslechu, tak k tanci a přihlížíme na přiměřenou hlasitost.

OZVUČENÍ SVATEB A OSLAV

Chcete mít ples, na který se nezapomíná? Nyní máte skvělou příležitost mít místo běžné kapely našeho profesionálního diskžokeje s největšími hity všech dob. To znamená více žánrů, více skvělé zábavy a vynikající atmosféru za výhodnou cenu.

Ples je velká společenská událost. Lidé, kteří na něj přicházejí, očekávají, že se budou dobře bavit a budou si z plesu odnášet příjemné vzpomínky. Z vlastních zkušeností i vyprávění vím, že častokrát pořadatelé objednají kapelu, která dělá více přestávek, než aby hrála. Večer je pak nudný a nezáživný.

Náš diskžokej naopak udrží publikum neustále ve varu a pokud navíc spojíte výhody diskžokeje a moderátora dohromady, ušetříte peníze a odpadne vám spousta dalších starostí.

A navíc …. Někdy se stává, že kapela objednaná na ples je zaměřená na jeden hudební žánr. Na rockovou hudbu nebo jen na dechovku a klasiku. V tu chvíli se bohužel baví jen omezená část návštěvníků plesu. Náš diskžokej tak výrazným způsobem osloví více Vašich hostů, protože je schopen zahrát vícero žánrů a  tak se bude bavit více návštěvníků Vašeho plesu.

A Vaším cílem určitě je, aby se dobře bavilo, co nejvíce lidí.

AKCE PRO DĚTI

Myslíte, že uspořádat akci nebo diskotéku pro děti tak, aby se bavili je složité? Spoustu starostí nyní můžete hodit za hlavu. S profesionálním moderátorem a diskžokejem v jedné osobě to bude hračka a navíc za rozumnou cenu!

Děti jsou naše radost a tak pro ně chceme vždy jen to nejlepší. Zároveň jsou velmi hravé, rádi tančí a také soutěží. To všechno lze spojit dohromady a vytvořit pro ně oslavu Dne dětí, oslavu narozenin, Mikulášskou besídku či karneval. Stačí Vám k tomu pouze zkušený profesionální diskžokej a moderátor v jedné osobě.

Pro děti budeme hrát ,,jejich ,, nejznámější písničky např. od Maxim Turbulenc, Dády Patrasové, Šmoulů, uděláme společně nejdelší mašinku, která projede tanečním parketem, nafoukneme největší množství balónků, vycucáme nejvíce bonbónů a pod. Na Vaše přání uspořádáme i různé soutěže o jistě zajímavé ceny a pod. Parket osvítíme LED světelnými efekty, které umí vykouzlit zajímavé obrazce a můžeme i na taneční parket nafoukat bílou mlhu, která nám světelné efekty zvýrazní.

Uznejte, není nic krásnějšího než rozzářené dětské oči. Na dětské diskotéce se vaše ratolesti doslova vyřádí. Spousta známých písniček je rozezpívá a roztančí. Budou šťastné, že se jim podařilo vyhrát nějakou drobnost v lehkých soutěžích, pobaví se při kvízech a užijí si zábavu s nafukovacími balonky a v závěru se ani nebudou chtít rozejít do svých domovů.